Aktuálne pracovné ponuky

Holandsko

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníkov - mužov, ktorých náplňou práce bude prenášanie 25kg vriec z výroby do skladov.

Holandsko

Náplňou práce je triedenie tovaru, balenie tovaru, príprava tovaru podľa objednávok, order picking a podobne.

Holandsko

Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníčiek, ktorých náplňou práce bude balenie kvetov Orchidea, triedenie podľa farby, príprava kvetov na expedíciu a pod.

Holandsko

Pre Holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníčky a pracovníkov,  ktorí budú pracovať v závode kde sa pripravujú rôzne polotovary určené na grilovanie /hamburgery, mäsové guľky, rôzne klobásky a pod/.

Holandsko

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme chyžné/chyžných ktorí budú pracovať v 3* alebo 4* hoteli na holandskom ostrove Vlieland alebo Terschelling.

Holandsko

Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníkov - flexibilných mužov a ženy, (aj páry) ktorí budú vykonávať jednoduché pomocné práce na baliacej linke v mäsozávode v Holandsku.

Holandsko

Pre Holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníkov, ktorí majú záujem pracovať na pozícii: vodič elektrického paletového vozíka v Holandsku.

Holandsko

Pre Holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníkov a pracovníčky, ktorí budú pracovať vo výrobných halách a skladoch kde sa balí rôzne ovocie a zelenina. 

Holandsko

Náplňou práce je balenie, etiketovanie, kontrola výrobkov, triedenie, umývanie debničiek, nakladanie a vykladanie, pomoc na expedícii a pod.

Holandsko

Pre holandského zamestnávateľa hĺadáme ženy, mužov, páry aj skupinky kamarátov, ktorí budú pracovať v Holandských supermarketoch /Albert Heijn and Jumbo Plus/.

Holandsko

Pre Holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníkov, ktorí majú minimálne 3 mesačné predchádzajúce pracovné skúsenosti s prácou na VZV - Reach Truck. (pákové ovládanie vidlíc alebo tlačidlové ovládanie vidlíc)

Kontaktujte nás

EUROPERSONNEL

DOLNÝ ŠIANEC 1
911 01 TRENČÍN

 

Tel: 0910 199 868
Tel: 0917 721 626
Fax: 032 640 1125

E-mail: info@europersonnel.sk

like us on facebook

 
 
logo white
 
 

Zaoberáme sa sprostredkovaním práce pre uchádzačov z celého Slovenska a krajín Východnej Európy do krajín Európskej Únie.

 
 

DOLNÝ ŠIANEC 1
911 01 TRENČÍN

Tel: 0910 199 868
Tel: 0917 721 626
Tel: 0910 333 199

E-mail: info@europersonnel.sk

 
 
 
MÁM ZÁUJEM
1000 znakov vľavo