PRÁCA V SUPERMARKETE - HOLANDSKO.

Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)

Informácie o pracovnej ponuke

Krajina:

Holandsko

Miesto práce:

okolie Amsterdamu

Náplň práce::

Pre holandského zamestnávateľa hĺadáme ženy, mužov, páry aj skupinky kamarátov, ktorí budú pracovať v Holandských supermarketoch /Albert Heijn and Jumbo Plus/.

Pracuje sa iba na nočné smeny.

Náplň práce:

  • - dokladanie tovaru
  • - sledovanie doby spotreby produktov
  • - komunikácia so zákazníkmi
  • - triedenie tovaru v skladových priestoroch a iné

Uchádzači s vodičškým preukazom sk. B, ktorí sa neboja šoférovať služobné auto v Holandsku budú uprednostňovaní. V každom supermarkete sú stanovené normy, ktoré musí pracovník dosiahnuť. Jedná sa o rýchlu a fyzicky náročnú manuálnu prácu.

Každý uchádzač musí absolvovať Skype pohovor v našej agentúre so zamestnávateľom. Pozície sú vhodné iba pre uchádzačov, ktorí plánujú zostať pracovať v Holandsku dlhodobo (počas prvých 6 mesiacov nebudú môcť čerpať dovolenku)

Znalosť anglického jazyka je nutná.

Požiadavky:

- pracuje sa iba na nočné smeny

- pozície sú vhodné pre ženy, mužov aj páry

(kamaráti, kamarátky, páry budú ubytovaní spoločne, zamestnávateľ však negarantuje rovnaké smeny)

- každý uchádzač musí absolvovať Skype pohovor v našej agentúre so zamestnávateľom
- pozície sú vhodné iba pre uchádzačov, ktorí plánujú zostať pracovať v Holandsku dlhodobo (počas prvých 6 mesiacov nebudú môcť čerpať dovolenku)
- pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí sú zvyknutí pracovať manuálne a rýchlo, nakoľko v každom supermarkete sú stanovené normy, ktoré musí pracovník splniť
- výška pracovníka minimálne 168 cm
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
- uchádzači s vodičským preukazom sk. B budú uprednostňovaní

Nástup do práce / termíny::

Odchody zo Slovenska: Ihneď/dohodou

Mzda:

Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

Pracovníci od 18 - 20 rokov:
8,47 Eur brutto/hod.+ 8% holiday money

Pracovníci 21 rokov:
9,04 Eur brutto/hod. + 8%holiday money

Pracovníci 22 rokov a viac:
11,78 Eur brutto/hod. +8%holiday money

PRÍPLATKY:

práca v noci (22.00h-06.00h) +50%

práca v nedeľu : +100 %

 Počas prvého týždňa každý pracovník absolvuje tréning/zaškolenie. Za dni tréningu pracovník dostane normálnu mzdu.

Mzda je vyplácaná každé 4 týždne na bankový účet zamestnanca.
Možnosť požiadať o zálohy.

Strava:

Zabezpečujete si sami.

Ubytovanie:

Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je strhnutý z Vášho  platu sumou 99 Eur týždenne.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie, ani žiadne depozity. Ubytovanie je zabezpečené v holandských bungalovoch, max. 2ja pracovníci na izbe.

Zamestnávateľ zabezpečuje cestovanie do práce a späť služobnými autami. Cena za dopravu je 2 - 3,50 Eur (podľa vzdialenosti ubytovania)

Pracovná doba:

Pracuje sa v priemere 35 - 40 hodín týždenne.
Pracuje sa iba na nočné smeny ( 02.00h-09.30h)

Supermarkety sú otvorené 7 dní v týždni.

Dĺžka kontraktu::

Minimálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia.

Poistenie:

Hradené podľa platnej holandskej legislatívy.

Vaše náklady / poplatky::

Náklady na cestovanie:

Organizujeme cestovanie zo Slovenska do Holandska priamo k zamestnávateľovi. (nikde nemusíte prestupovať, dopravná spoločnosť Vás zavezie priamo na adresu zamestnávateľa) V prípade záujmu môžete cestovať aj individuálne.Cena cestovného lístka vrátane batožiny je 120 Eur.

Poplatky za poradenstvo a naše služby:

Aby Vaše vycestovanie bolo bezproblémové poskytneme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Poskytneme Vám našu asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí. Zabezpečíme Vám príručku s dôležitými informáciami a to všetko za poplatok 150 Eur.

 Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Doplňujúce informácie:

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
V texte emailu uvedte o ktorú pozíciu máte záujem a kedy môžete vycestovať. Váš záujem nám potvrdte aj telefonicky.

Vyberte si krajinu

Kontaktujte nás

EUROPERSONNEL

DOLNÝ ŠIANEC 1
911 01 TRENČÍN

Tel: 0910 199 868
Tel: 0917 721 626
Fax: 032 640 1125

E-mail: info@europersonnel.sk

like us on facebook

logo white

Zaoberáme sa sprostredkovaním práce pre uchádzačov z celého Slovenska a krajín Východnej Európy do krajín Európskej Únie.

Tel: 0910 333 199