MASIAR, VYKOSŤOVAČ - FÍNSKO. PRÁCA NA TURNUSY

Ohodnotiť túto položku
(6 hlasov)

Informácie o pracovnej ponuke

Krajina:

Fínsko

Miesto práce:

Helsinki, Turku

Náplň práce::

Pre fínskeho zamestnávateľa hľadáme mäsiarov - vykosťovačov, ktorí majú minimálne 2 ročné predchádzajúce pracovné skúsenosti s vykosťovaním na  hovädzej rozrábke.
(Pracuje sa na pásovej linke, kde 80% sa vykosťuje hovädzina, 20% bravčovina)
Každý pracovník musí mať skúsenosti s vykosťovaním hovädzieho mäsa na pásovej linke. Nepostačujú skúsenosti z domáceho prostredia.

Pracuje sa 8 hodín denne - ranná smena.
Jedná sa o prácu na turnusy (10 týždňov práca, 2 týždne voľno).

Požiadavky:

- predchádzajúce pracovné skúsenosti s vykosťovaním hovädzieho mäsa v mäsozávode - nutné (min. 2 roky)
- nie je potrebná znalosť anglického jazyka, nakoľko u zamestnávateľa máme českého koordinátora
- ochota pracovať dlhodobo na turnusy (10 týždnov práca, 2 týždne voľno)

Nástup do práce / termíny::

Odchody zo Slovenska: IHNEĎ
Uchádzaci cestujú letecky do Helsiniek a na letisku budú vyzdvihnutí zamestnávateľom.

Mzda:

od 11 - 25 Eur brutto/hod.

Jedná sa o úkolovú mzdu. Pracovníci sú platení na základe spracovaného kg mäsa podľa nasledovnej tabuľky. Priemerne pracovník zarába cca 17 - 20 Eur/hodinu.

stehno na šunku: 0,108 Eur/kg
hovädzie na čisto: 0,092 Eur/kg
bravčové polovice na čisto: 0,087 Eur/kg
jahňacina: 0,334 Eur/kg

Mzda je vyplácaná 2 krát mesačne na Fínsky bankový účet zamestnanca.

Strava:

Zabezpečujete si sami.

Ubytovanie:

Zabezpečené zamestnávateľom za poplatok 300 Eur mesačne. Nehradíte žiadne depozity ani poplatok za ubytovanie vopred. Cena za ubytovanie je strhnutá z výplaty. Pracovníci bývajú v domoch.

Pracovná doba:

Priemerne 36 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa. Od polovice novembra až do Vianoc budete pracovať niektoré dni aj nadčasy (12 hodín denne).
Pracuje sa na rannú smenu. Jedná sa o prácu na turnusy. (10 týždňov pracujete, 2 týždne voľno)

Dĺžka kontraktu::

minimálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia

Poistenie:

Zabezpečené zamestnávateľom podľa fínskej legislatívy.

Vaše náklady / poplatky::

Náklady na cestovanie:

letenka do Helsiniek /cca 100 - 150 Eur/

Poplatky za poradenstvo a naše služby:

Aby Vaše vycestovanie bolo bezproblémové poskytneme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Poskytneme Vám našu asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí. Zabezpečíme Vám príručku s dôležitými informáciami a to všetko za poplatok 160 Eur.

 Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Doplňujúce informácie:

Zamestnávateľ vybavuje pracovné/daňové číslo aj zdravotné poistenie vo Fínsku. Zamestnávateľ zabezpečuje dopravu do práce a späť na ubytovanie. Zamestnávateľ poskytuje skupinke pracovníkov služobné auto.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v slovenskom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle: 0902 456 656

Kontaktujte nás

EUROPERSONNEL

DOLNÝ ŠIANEC 1
911 01 TRENČÍN

Tel: 0910 199 868
Tel: 0917 721 626
Fax: 032 640 1125

E-mail: info@europersonnel.sk

like us on facebook

logo white

Zaoberáme sa sprostredkovaním práce pre uchádzačov z celého Slovenska a krajín Východnej Európy do krajín Európskej Únie.

Tel: 0910 333 199

MÁM ZÁUJEM
1000 znakov vľavo