SlovakEnglish
line

VYHĽADÁVANIE

TOP PONUKY

TESÁRI, ELEKTRIKÁRI, MALIARI, MURÁRI - HOLANDSKO. BEZ JAZYKOVÝCH ZNALOSTÍ. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Zwolle, Groningen, Utrecht /

VODÁRI,TESÁRI,POKRÝVAČI,KURENÁRI - ŠVAJČIARSKO. PLAT: 4800 EUR.

Miesto práce: Rôzne lokality v okolí Zurichu. /

CHYŽNÉ DO 4* HOTELA. KOMUNIKATÍVNA ANGLIČTINA alebo NEMČINA - HOLANDSKO. AJ PRE PÁRY. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Ostrov Vlieland alebo Terschelling - Holandsko. /

MASIAR, VYKOSŤOVAČ - FÍNSKO.

Miesto práce: Helsinki, Turku /

SKLADNÍCI / SKLADNÍČKY - HOLANDSKO, ženy, muži, páry - ihneď

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (Roosendaal, Eindhoven, Venray, Heerlen /

VEĽKOSKLADY S ELEKTRONIKOU.ODCHOD: IHNEĎ. aj pre páry

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (mesto Waalwijk, Tilburg, Maasvlakte) /

Pracovné ponuky

VODIČ VZV/ORDER PICKER VO VEĽKOSKLADE S PNEUMATIKAMI - HOLANDSKO, ODCHOD: IHNEĎ/DOHODOU

Krajina:  Holandsko
Miesto práce:  Hellevoetsluis (západne od Rotterdamu)
Náplň práce:

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme vodičov vysokozdvižných vozíkov/order pickers, ktorí budú pracovať v distribučnom centre s pneumatikami.

Jedná sa o kumulovanú pracovnú pozíciu, kde náplňou práce bude nakladanie a vykladanie kamiónov pomocou vysokozdvižných vozíkov (30 - 40% pracovného času) a triedenie pneumatík podľa veľkosti a ich ukladanie do kontainerov - manuálna práca (60 - 70% pracovného času)

Pracovníci musia byť fyzicky zdatní a v prípade potreby byť ochotní pracovať aj manuálne (triedenie pneumatík, kontrola a pod.)
Uchádzači musia byť ochotní pracovať v každom počasí, nakoľko pneumatiky sa uskladňujú aj v exteriéri.  Možnosť umiestniť kamarátov.

Po príchode do Holandska každý pracovník absolvuje praktické zaškolenie, kde bude zaúčaný na triedenie a ukladanie pneumatík. Zaučenie trvá cca 1,5 až 2 mesiace a počas zaškolenia pracuje iba manuálne (nie na vysokozdvižnom vozíku)

Práca na nočné zmeny.

Požiadavky:
- znalosť anglického jazyka (treba sa vedieť dohovoriť)
- základná znalosť poľského jazyka (výhodou) nie však podmienkou
- min. 3 mesačné predchádzajúce pracovné skúsenosti ako vodič VZV
- pracovná pozícia vhodnejšia pre pracovníkov do 40 rokov
- vodičský preukaz sk. B - výhodou
- platná európska licencia na VZV
- dobrá fyzická kondícia

Nástup do práce / termíny:
Odchod zo Slovenska: IHNEĎ/DOHODOU
Mzda:
Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka nasledovne:

18 - 21 rokov:
7,21 Eur brutto/hod + 8% holiday money + 8% reservation money +13% bonus za prácu na smeny

22 rokov:
7,39 Eur brutto/hod + 8% holiday money + 8% reservation money +13% bonus za prácu na smeny

23 rokov a viac
8,94 Eur brutto/hod. + 8% holiday money + 8% reservation money + 13% bonus za prácu na smeny

Za každú hodinu nad 40 hodín týždenne zamestnávateľ vypláca bonus vo výške 125%.

Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca.
Strava:  Zabezpečujete si sami.
Ubytovanie:  Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom za poplatok 88,68 Eur týždenne. Poplatok za ubytovanie je strhávaný zo mzdy pracovníka, vopred nehradíte žiadne poplatky za ubytovanie, ani žiadny depozit.
Pracovná doba:
Priemerne 36-40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Pracuje sa na nočné smeny.
Dĺžka kontraktu:  Na dobu 3 mesiace s možnosťou predĺženia. Jedná sa o dlhodobú pracovnú pozíciu.
Poistenie:  Zabezpečené podľa holandskej legislatívy. Pracovník je zdravotne poistený v Holandsku.
Vaše náklady / poplatky:

Náklady na cestovanie:

Organizujeme cestovanie zo Slovenska do Holandska priamo k zamestnávateľovi. (nikde nemusíte prestupovať, dopravná spoločnosť Vás zavezie priamo na adresu zamestnávateľa) V prípade záujmu môžete cestovať aj individuálne.
Cena cestovného lístka vrátane batožiny je 120 Eur.

Poplatky za poradenstvo a naše služby:

Aby Vaše vycestovanie bolo bezproblémové poskytneme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Poskytneme Vám našu asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí. Zabezpečíme Vám príručku s dôležitými informáciami a to všetko za poplatok 150 - 180 Eur.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Doplňujúce informácie:
- zamestnávateľ vybavuje SOFI číslo
- zamestnávateľ poskytuje skupinke pracovníkov služobný automobil za poplatok max. 18,50 Eur týždenne (ak pracovník šoféruje, má dopravu zdarma)
- ak je ubytovanie bližšie k miestu výkonu práce, zamestnávateľ poskytuje bicykel za poplatok max. 5 Eur týždenne (ztrhávané zo mzdy)

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať podrobne vypracovaný životopis v anglickom jazyku + fotografiu + naskenovanú licenciu na VZV na email: info@europersonnel.sk
line