SlovakEnglish
line

VYHĽADÁVANIE

TOP PONUKY

CHYŽNÉ DO 4* HOTELA. S ANGLIČTINOU alebo NEMČINOU - HOLANDSKO. AJ PRE PÁRY. ODCHOD: IHNEĎ ALEBO V JANUÁRI 2018

Miesto práce: Ostrov Vlieland alebo Terschelling - Holandsko. /

ZBER ŠAMPIŇÓNOV - HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Wernhout - južná časť holandska /

BALENIE KVETOV (Orchidea) HOLANDSKO, ODCHOD: ihneď (nie farma)

Miesto práce: Moerkapelle, Berkel, Bleijswik  /

PRACOVNÍČKY S KVETMI /ANTÚRIA/- HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ ALEBO 16.11.2017

Miesto práce: Bleijswijk - cca 10 km severne od mesta Rotterdam  /

VEĽKOSKLADY S ELEKTRONIKOU.ODCHOD: IHNEĎ. aj pre páry

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (mesto Waalwijk, Tilburg, Maasvlakte) /

POMOCNÉ PRÁCE NA EXPEDÍCII - HOLANDSKO, ODCHOD: ihneď

Miesto práce: mesto Woudenberg /

Pracovné ponuky

PRACOVNÍK NA BRAVČOVEJ PORÁŽKE, BEZ SKÚSENOSTI - HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ/DOHODOU

Krajina:  Holandsko
Miesto práce:  mesto Groenlo (východná časť Holandska, pri nemeckých hraniciach)
Náplň práce:

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme silných mužov, ktorých náplňou práce bude prvotná úprava porazeného dobytka (bravčovina) - sťahovanie z koží, orezávanie rozpolených polovíc, vyberanie sadla, odrezávanie jazykov, vyberanie a triedenie vnútorností a pod.

Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti, ale p
racovník musí byť flexibilný, fyzicky zdatný a motivovaný, nakoľko ide o náročnú prácu.

Požiadavky:

- nie je potrebná znalosť cudzích jazykov
- možnosť pracovať dlhodobo
- možnosť umiestniť kamarátov
- uchádzač musí byť flexibilný a fyzicky zdatný, nakoľko ide o náročnú prácu

Nástup do práce / termíny:  ihneď / dohodou
Mzda:

9,86 Eur brutto/hodina + 8% holiday money + 8% reservation money

Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca.

Strava:  Zabezpečujete si sami. Na ubytovaní je k dispozícii plne vybavená kuchynka)
Ubytovanie:
Zabezpečené zamestnávateľom za poplatok 95 Eur týždenne.
Nehradíte žiadne depozity ani poplatok za ubytovanie vopred. Všetko je až strhnuté z výplaty.

Pracovná doba:
Priemerne 36 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.
Dĺžka kontraktu:  Minimálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia. Možnosť dlhodobej práce.
Poistenie:  Podľa platnej Holandskej legislatívy.
Vaše náklady / poplatky:

Náklady na cestovanie:

Organizujeme cestovanie zo Slovenska do Holandska priamo k zamestnávateľovi. (nikde nemusíte prestupovať, dopravná spoločnosť Vás zavezie priamo na adresu zamestnávateľa) V prípade záujmu môžete cestovať aj individuálne.
Cena cestovného lístka vrátane batožiny je 120 Eur.

Poplatky za poradenstvo a naše služby:

Aby Vaše vycestovanie bolo bezproblémové poskytneme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Poskytneme Vám našu asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí. Zabezpečíme Vám príručku s dôležitými informáciami a to všetko za poplatok 160 Eur.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Doplňujúce informácie:

Ďalšie informácie:

Zamestnávateľ vybavuje SOFI číslo.
Zamestnávateľ zabezpečuje dopravu do práce a späť na ubytovanie. Podľa  vzdialenosti ubytovania zamestnávateľ zabezpečuje bicykel za poplatok max. 5 Eur týždenne, alebo poskytuje skupinke pracovníkov služobné auto za paušálny poplatok max. 18,50 Eur týždenne. (ztrhávané zo mzdy pracovníkov)
Ďalej nemáte žiadne náklady na benzín, naftu atď. Pracovníci ktorí šoférujú služobný automobil do práce a spať neplatia paušálny poplatok za využívanie služobného auta na cestovanie do práce a späť.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis  + fotografiu na email: info@europersonnel.sk

line