SlovakEnglish
line

VYHĽADÁVANIE

TOP PONUKY

NÁBOROVÝ PRACOVNÍK-PERSONALISTA V NAŠEJ AGENTÚRE. HĽADÁME KOLEGYŇU SO ZNALOSŤOU ANGLIČTINY - TRENČÍN. NÁSTUP: JANUÁR 2018

Miesto práce: Trenčín /

BALENIE A POMOCNÉ PRÁCE V ROZNYCH ODVETVIACH - HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Utrecht, Gorinchem /

BALENIE POLOTOVAROV NA GRILOVANIE - HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: mesto Groenlo (východná časť Holandska, pri nemeckých hraniciach) /

PRÁCA NA BALIACEJ LINKE. AJ BEZ ANGLIČTINY - HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: mesto Scherpenzeel (východne od mesta Utrecht) /

BALENIE KVETOV (Orchidea) HOLANDSKO, ODCHOD: ihneď (nie farma)

Miesto práce: Moerkapelle, Berkel, Bleijswik  /

CHYŽNÉ DO 4* HOTELA. S ANGLIČTINOU alebo NEMČINOU - HOLANDSKO. AJ PRE PÁRY. ODCHOD: IHNEĎ ALEBO V JANUÁRI 2018

Miesto práce: Ostrov Vlieland alebo Terschelling - Holandsko. /

Pracovné ponuky

ZBER ŠAMPIŇÓNOV - HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Krajina:  Holandsko
Miesto práce:  Wernhout - južná časť holandska
Náplň práce:  Pre Holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníkov, pracovníčky alebo páry, ktorých náplňou práce bude zber šampiňónov.

Každý pracovník musí mať predchádzajúce pracovné skúsenosti so zberom. Zbiera sa cca 25 kg šampiňónov za hodinu. Šampiňóny sa pestujú na regáloch, ktoré sú od zeme usporiadané pravidelne nad sebou a siahajú až do výšky 2 metrov.

Pracuje sa 5-6 dní v týždni. Zamestnávateľ ponúka množstvo nadčasov.

Ste občanmi Českej Republiky a zaujala Vás naša pracovná ponuka? Neváhajte nás kontaktovať, máme prácu aj pre Vás. Všetky potrebné dokumenty vybavíme elektronicky.

Požiadavky:
- znalosť anglického jazyka /treba sa vedieť dohovoriť/
- predchádzajúce pracovné skúsenosti so zberom šampiňónov
Nástup do práce / termíny:

Ihneď/dohodou
Mzda:

Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

Pracovníci: 18 rokov:
4,50 Eur brutto/hod. + príplatok 8% holiday money

19 rokov:
5,00 Eur brutto/hod.+ príplatok 8% holiday money

20 rokov :
6,33 Eur brutto/hod. + príplatok 8% holiday money

21 rokov :
7,68 Eur brutto/hod. + príplatok 8% holiday money

22 rokov a viac:
9,04 Eur brutto/hodina + príplatok 8% holiday money

Mzda je vyplácaná každý týždeň /streda/ na bankový účet zamestnanca.

Strava:  Zabezpečujete si sami.
Ubytovanie:
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je 70  EUR týždenne a je strhávaný zo mzdy pracovníka.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie ani žiadne depozity. Pracovníci sú ubytovaní v jedno, dvoj alebo trojlôžkových izbách. Na ubytovaní máte k dispozícii kuchynku na varenie. Páry a kamarátov zamestnávateľ ubytuje spoločne.
Pracovná doba:  Pracuje sa priemerne  40 - 50  hodín týždenne. Zamestnávateľ ponúka množstvo nadčasov.
Dĺžka kontraktu:  Minimálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia.
Poistenie:  Hradené podľa holandskej legislatívy. Zamestnávateľ Vás prihlasuje do zdravotnej poisťovne v Holandsku.
Vaše náklady / poplatky:

Náklady na cestovanie:

Organizujeme cestovanie zo Slovenska do Holandska priamo k zamestnávateľovi. (nikde nemusíte prestupovať, dopravná spoločnosť Vás zavezie priamo na adresu zamestnávateľa) V prípade záujmu môžete cestovať aj individuálne.Cena cestovného lístka vrátane batožiny je 120 Eur.

Poplatky za poradenstvo a naše služby:

Aby Vaše vycestovanie bolo bezproblémové poskytneme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Poskytneme Vám našu asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí. Zabezpečíme Vám príručku s dôležitými informáciami a to všetko za poplatok 160 Eur.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Doplňujúce informácie:
Zamestnávateľ vybavuje SOFI číslo.
Zamestnávateľ zabezpečuje dopravu do práce a späť na ubytovanie.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu na email: info@europersonnel.sk
line