SlovakEnglish
line

VYHĽADÁVANIE

TOP PONUKY

TESÁRI, ELEKTRIKÁRI, MALIARI, MURÁRI - HOLANDSKO. BEZ JAZYKOVÝCH ZNALOSTÍ. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Zwolle, Groningen, Utrecht /

VODÁRI,TESÁRI,POKRÝVAČI,KURENÁRI - ŠVAJČIARSKO. PLAT: 4800 EUR.

Miesto práce: Rôzne lokality v okolí Zurichu. /

CHYŽNÉ DO 4* HOTELA. KOMUNIKATÍVNA ANGLIČTINA alebo NEMČINA - HOLANDSKO. AJ PRE PÁRY. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Ostrov Vlieland alebo Terschelling - Holandsko. /

MASIAR, VYKOSŤOVAČ - FÍNSKO.

Miesto práce: Helsinki, Turku /

SKLADNÍCI / SKLADNÍČKY - HOLANDSKO, ženy, muži, páry - ihneď

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (Roosendaal, Eindhoven, Venray, Heerlen /

VEĽKOSKLADY S ELEKTRONIKOU.ODCHOD: IHNEĎ. aj pre páry

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (mesto Waalwijk, Tilburg, Maasvlakte) /

Pracovné ponuky

Krajina:  Iné
Miesto práce:  Helsinki, Turku
Náplň práce:  Pre fínskeho zamestnávateľa hľadáme mäsiarov - vykosťovačov, ktorí majú minimálne 6 mesačné predchádzajúce pracovné skúsenosti s prácou s vykosťovaním na bravčovej a hovädzej rozrábke.
(Pracuje sa na pásovej linke, kde 80% sa vykosťuje hovädzina, 20% bravčovina)

Nepostačujú skúsenosti z domáceho prostredia.

Pracuje sa 8 hodín denne - ranná smena.
Jedná sa o prácu na turnusy (10 týždňov práca, 2 týždne voľno)
Požiadavky:  - predchádzajúce pracovné skúsenosti s vykosťovaním v mäsozávode - nutné (min. 6 mesiacov)
- nutné vedieť vykosťovať hovädzinu aj bravčovinu
- nie je potrebná znalosť anglického jazyka, nakoľko u zamestnávateľa máte českého koordinátora
- motivácia
- ochota pracovať dlhodobo na turnusy (10 týždnov práca, 2 týždne voľno)
- vodičský preukaz sk. B výhodou, nie však podmienkou

Nástup do práce / termíny:  Odchody zo Slovenska sú plánované na druhú polovicu septembra 2017.
Uchádzaci cestujú letecky do Helsiniek a na letisku budú vyzdvihnutí.
Mzda:  22 Eur brutto/hod.
(úkolová mzda, ak sú pracovníci rýchli, ich mzda za hodinu môže byť aj vyššia)
Strava:  Zabezpečujete si sami.
Ubytovanie:  Zabezpečené zamestnávateľom za poplatok 300 Eur mesačne. Nehradíte žiadne depozity ani poplatok za ubytovanie vopred. Všetko je až strhnuté z výplaty. Pracovníci bývajú v domoch.
Pracovná doba:  Priemerne 36 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.
Pracuje sa na rannú smenu. Jedná sa o prácu na turnusy. (10 týždňov pracujete, 2 týždne voľno)

Dĺžka kontraktu:  minimálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia
Poistenie:  Zabezpečené zamestnávateľom podľa fínskej legislatívy.
Vaše náklady / poplatky:  Náklady na cestovanie:

letenka do Helsiniek

Poplatky za poradenstvo a naše služby:

Aby Vaše vycestovanie bolo bezproblémové poskytneme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Poskytneme Vám našu asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí. Zabezpečíme Vám príručku s dôležitými informáciami a to všetko za poplatok 150 Eur.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Doplňujúce informácie:  Ďalšie informácie:

Zamestnávateľ vybavuje pracovné/daňové číslo aj zdravotné poistenie vo Fínsku.
Zamestnávateľ zabezpečuje dopravu do práce a späť na ubytovanie. Zamestnávateľ poskytuje skupinke pracovníkov služobné auto ZDARMA.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v slovenskom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: info@europersonnel.sk

V životopise je nutné uvádzať, aké mäso ste vykosťovali.

line