SlovakEnglish
line

VYHĽADÁVANIE

TOP PONUKY

TESÁRI, ELEKTRIKÁRI, MALIARI, MURÁRI - HOLANDSKO. BEZ JAZYKOVÝCH ZNALOSTÍ. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Zwolle, Groningen, Utrecht /

VODÁRI,TESÁRI,POKRÝVAČI,KURENÁRI - ŠVAJČIARSKO. PLAT: 4800 EUR.

Miesto práce: Rôzne lokality v okolí Zurichu. /

CHYŽNÉ DO 4* HOTELA. KOMUNIKATÍVNA ANGLIČTINA alebo NEMČINA - HOLANDSKO. AJ PRE PÁRY. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Ostrov Vlieland alebo Terschelling - Holandsko. /

MASIAR, VYKOSŤOVAČ - FÍNSKO.

Miesto práce: Helsinki, Turku /

SKLADNÍCI / SKLADNÍČKY - HOLANDSKO, ženy, muži, páry - ihneď

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (Roosendaal, Eindhoven, Venray, Heerlen /

VEĽKOSKLADY S ELEKTRONIKOU.ODCHOD: IHNEĎ. aj pre páry

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (mesto Waalwijk, Tilburg, Maasvlakte) /

Pracovné ponuky

KADERNÍČKA - DUBAJ, ABU DHABI /UAE/. PLAT: 5000 EUR V ČISTOM/MESAČNE.

Krajina:  Iné
Miesto práce:  Dubaj, Abu Dhabi
Náplň práce:  Pre nášho klienta hľadáme kaderníčky ktoré budú pracovať v luxusných ženských kaderníckych salónoch v Dubaji alebo v Adu Dhabi.

Čo ponúkame:

- vybavenie pracovných víz - zdarma
- letenka do Dubaja - zdarma
- odvoz z letiska do hotela
- ubytovanie v hoteli  - zdarma, pokiaľ Vám zamestnávateľ nezabezpečí ubytovanie v apartmáne alebo byte
- nástupný plat 2500 netto/mesačne
- po absolvovaní troj mesačného tréningu plat sa zvyšuje na 5000 Eur netto/mesačne

Požiadavky:  - komunikatívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- minimálne 5 ročné pracovné skúsenosti ako kaderníčka
- chuť presťahovať sa do Spojených Arabských Emirátov
- zodpovednosť
Nástup do práce / termíny:

Ihneď/dohodou
Mzda:  Nástupný plat je 2530 Eur netto/mesačne prvé 3 mesiace počas Vášho tréningu.

Po absolvovaní troj mesačného tréningu, zvýšenie platu na 5000 Eur v čistom/mesačne.

Pracuje 8 hodín denne/ 5-6 dní v týždni.

Strava:  Zabezpečujete si sami.
Ubytovanie:  Zamestnávateľ Vám ponúkne ubytovanie /apartmán alebo rodinný dom podľa Vášho výberu/.
Príspevok na ubytovanie bude zahrnutý vo Vašej výplate.
Pracovná doba:  Prvé 3 mesiace budete absolvovať tréning.
Po absolvovaní tréningu sa pracuje 8 hodín denne 5-6 dní v týždni.
Dĺžka kontraktu:  dlhodobo
Poistenie:  Hradené zamestnávateľom.
Vaše náklady / poplatky:  Neplatíte žiadne poplatky.
Doplňujúce informácie:  Pokiaľ máte záujem o pracovnú ponuku zašlite podrobne vypracovaný životopis v anglickom jazyku s fotkou na email: info@europersonnel.sk
line