SlovakEnglish
line

VYHĽADÁVANIE

TOP PONUKY

TESÁRI, ELEKTRIKÁRI, MALIARI, MURÁRI - HOLANDSKO. BEZ JAZYKOVÝCH ZNALOSTÍ. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Zwolle, Groningen, Utrecht /

VODÁRI,TESÁRI,POKRÝVAČI,KURENÁRI - ŠVAJČIARSKO. PLAT: 4800 EUR.

Miesto práce: Rôzne lokality v okolí Zurichu. /

CHYŽNÉ DO 4* HOTELA. KOMUNIKATÍVNA ANGLIČTINA alebo NEMČINA - HOLANDSKO. AJ PRE PÁRY. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Ostrov Vlieland alebo Terschelling - Holandsko. /

MASIAR, VYKOSŤOVAČ - FÍNSKO.

Miesto práce: Helsinki, Turku /

SKLADNÍCI / SKLADNÍČKY - HOLANDSKO, ženy, muži, páry - ihneď

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (Roosendaal, Eindhoven, Venray, Heerlen /

VEĽKOSKLADY S ELEKTRONIKOU.ODCHOD: IHNEĎ. aj pre páry

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (mesto Waalwijk, Tilburg, Maasvlakte) /

Pracovné ponuky

PRACOVNÍČKY S KVETMI /ORCHIDEA/- HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Krajina:  Holandsko
Miesto práce:  Moerkapelle, Berkel, Bleijswik
Náplň práce:

Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníčiek,  ktorých náplňou práce bude starostlivosť o črepníkové kvety Orchidea. Pozícia je vhodná pre ženy ktoré sa vedia dohovoriť v anglickom jazyku.

Náplň práce
Vysádzanie, strihanie, orezávanie, triedenie, balenie, príprava kvetov na expedíciu.

Kvety Orchidea sa pestujú v halách na stoloch, preto aby sa Vám dobre pracovalo, je potrebné aby pracovníčky mali výšku  minimálne 168 cm.

Pracuje sa v skleníkoch alebo skladoch. (nie na farme)

Požiadavky:  - znalosť anglického jazyka / vedieť komunikovať
- čistý výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace)
- pracovná pozícia vhodnejšia pre pracovníčky do 35 rokov
- možnosť pracovať dlhodobo (zamestnávateľ neakceptuje uchádzačov, ktorí hľadajú iba krátkodobú brigádu)
- vodičský preukaz sk. B - výhodou (nie však podmienkou)

Nástup do práce / termíny:

Ihneď / dohodou
Odchody každú sobotu.
Mzda:  Mzda je rozdelená podľa veku pracovníčky:

18 rokov:
6,54  Eur brutto/hodina

19 rokov:
7,47 Eur brutto/hodina

20 rokov a viac:
8,41 Eur brutto/hodina

21 rokov a viac:
9,43 Eur brutto/hodina

Mzda je vyplácaná  každé 4 týždne na bankový účet zamestnanca. Možnosť požiadať o zálohy.

Strava:  Zabezpečujete si sami.
Ubytovanie:  Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je strhnutý z Vášho hrubého platu sumou 94 Eur týždenne čo je 70 - 75 Eur v čistom za týždeň.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie. Ubytovanie je zabezpečené v holandských bungalovoch, max. 2ja pracovníci na izbe.

Zamestnávateľ zabezpečuje cestovanie do práce a späť služobnými autami. Cena za dopravu je 2 - 3,50 Eur (podľa vzdialenosti ubytovania) V prípade ak je ubytovanie do 10 km od práce, zamestnávateľ zabezpečuje pracovníčkam bicykle.
Pracovná doba:  Pracuje sa priemerne 35 - 40 hodín týždenne. Pondelok - piatok, občas sobota.Pracuje sa na jednu smenu. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.
Dĺžka kontraktu:  Minimálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia.
Poistenie:  Hradené podľa platnej holandskej legislatívy.
Vaše náklady / poplatky:

Náklady na cestovanie:

Organizujeme cestovanie zo Slovenska do Holandska priamo k zamestnávateľovi. (nikde nemusíte prestupovať, dopravná spoločnosť Vás zavezie priamo na adresu zamestnávateľa) V prípade záujmu môžete cestovať aj individuálne.
Cena cestovného lístka vrátane batožiny je 120 Eur.

Poplatky za poradenstvo a naše služby:

Aby Vaše vycestovanie bolo bezproblémové poskytneme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Poskytneme Vám našu asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí. Zabezpečíme Vám príručku s dôležitými informáciami a to všetko za poplatok 150 Eur.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Doplňujúce informácie:
Zamestnávateľ vybavuje SOFI číslo.
Zamestnávateľ zabezpečuje dopravu do práce a späť na ubytovanie. Ubytovanie je vzdialené 10 - 30 km od práce. Zamestnávateľ poskytuje skupinke pracovníkov služobné auto za poplatok 2 - 3,50 Eur/deň (strhávané zo mzdy pracovníkov).
Ak je ubytovanie do 10 km, zamestnávateľ zabezpečuje bicykle.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu na email: info@europersonnel.sk
line