SlovakEnglish
line

VYHĽADÁVANIE

TOP PONUKY

CHYŽNÉ DO 4* HOTELA. S ANGLIČTINOU alebo NEMČINOU - HOLANDSKO. AJ PRE PÁRY. ODCHOD: IHNEĎ ALEBO V JANUÁRI 2018

Miesto práce: Ostrov Vlieland alebo Terschelling - Holandsko. /

ZBER ŠAMPIŇÓNOV - HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Wernhout - južná časť holandska /

BALENIE KVETOV (Orchidea) HOLANDSKO, ODCHOD: ihneď (nie farma)

Miesto práce: Moerkapelle, Berkel, Bleijswik  /

PRACOVNÍČKY S KVETMI /ANTÚRIA/- HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ ALEBO 16.11.2017

Miesto práce: Bleijswijk - cca 10 km severne od mesta Rotterdam  /

VEĽKOSKLADY S ELEKTRONIKOU.ODCHOD: IHNEĎ. aj pre páry

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (mesto Waalwijk, Tilburg, Maasvlakte) /

POMOCNÉ PRÁCE NA EXPEDÍCII - HOLANDSKO, ODCHOD: ihneď

Miesto práce: mesto Woudenberg /

Pracovné ponuky

Krajina:  Holandsko
Miesto práce:  Bleijswijk - cca 10 km severne od mesta Rotterdam
Náplň práce:

Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníčiek,  ktorých náplňou práce bude starostlivosť o črepníkové kvety Antúria. Pozícia je vhodná pre ženy ktoré sa vedia dohovoriť v anglickom alebo Poľskom jazyku.

Náplň práce
Vysádzanie, strihanie, orezávanie, triedenie, balenie, príprava kvetov na expedíciu.

Kvety Antúrie sa pestujú v halách na stoloch, preto aby sa Vám dobre pracovalo, je potrebné aby pracovníčky mali výšku minimálne 168 cm.

Pracuje sa v skleníkoch alebo skladoch. (nie na farme)

Požiadavky:  - znalosť anglického alebo poľského jazyka / vedieť komunikovať
- čistý výpis z registra trestov (nie starší ako 6 mesiacov)
- pracovná pozícia vhodnejšia pre pracovníčky do 40 rokov
- možnosť pracovať dlhodobo (zamestnávateľ neakceptuje uchádzačky, ktoré hľadajú iba krátkodobú brigádu)
- vodičský preukaz sk. B - výhodou (nie však podmienkou)

Nástup do práce / termíny:

Ihneď alebo 16.11.2017
Mzda:  Mzda je rozdelená podľa veku pracovníčky:

18, rokov:
7,20 Eur brutto/hodina + 8% holiday money + 10,39% reservation money

19 rokov:

7,61 Eur brutto/hodina + 8% holiday money + 10,39% reservation money

20 rokov:
8,56 Eur brutto/hodina + 8% holiday money+ 10,39% reservation money

21 rokov a viac:
9,51 Eur brutto/hodina + 8% holiday money + 10,39% reservation money

Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca. Mzda je vyplácaná pravidelne a bez akéhokolvek meškania.

Strava:  Zabezpečujete si sami.
Ubytovanie:  Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom za poplatok 95 Eur týždenne. Nehradíte žiadne depozity ani poplatok za ubytovanie vopred. Všetko je strhnuté až z výplaty.
Ubytovanie je zabezpečené v 2lôžkových izbách. Na ubytovaní máte k dispozícii plne vybavenú kuchynku na varenie.
Pracovná doba:  Priemerne 36 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.
Dĺžka kontraktu:  Minimálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia.
Poistenie:  Hradené podľa platnej holandskej legislatívy.
Vaše náklady / poplatky:

Náklady na cestovanie:

Organizujeme cestovanie zo Slovenska do Holandska priamo k zamestnávateľovi. (nikde nemusíte prestupovať, dopravná spoločnosť Vás zavezie priamo na adresu zamestnávateľa) V prípade záujmu môžete cestovať aj individuálne.
Cena cestovného lístka vrátane batožiny je 120 Eur.

Poplatky za poradenstvo a naše služby:

Aby Vaše vycestovanie bolo bezproblémové poskytneme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Poskytneme Vám našu asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí. Zabezpečíme Vám príručku s dôležitými informáciami a to všetko za poplatok 160 Eur.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Doplňujúce informácie:  Zamestnávateľ vybavuje SOFI číslo.

Zamestnávateľ zabezpečuje dopravu do práce a späť na ubytovanie. Podľa vzdialenosti ubytovania zamestnávateľ zabezpečuje bicykel za poplatok max. 5 Eur týždenne alebo poskytuje skupinke pracovníkov služobné auto za poplatok max. 18,50 Eur týždenne. (ztrhávané zo mzdy pracovníka) Pracovník ktorý šoféruje služobný automobil neplatí žiadne poplatky za dopravu.

Zamestnávateľ poskytuje pracovné oblečenie.

V prípade záujmu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu na email: info@europersonnel.sk
line