SlovakEnglish
line

VYHĽADÁVANIE

TOP PONUKY

TESÁRI, ELEKTRIKÁRI, MALIARI, MURÁRI - HOLANDSKO. BEZ JAZYKOVÝCH ZNALOSTÍ. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Zwolle, Groningen, Utrecht /

VODÁRI,TESÁRI,POKRÝVAČI,KURENÁRI - ŠVAJČIARSKO. PLAT: 4800 EUR.

Miesto práce: Rôzne lokality v okolí Zurichu. /

CHYŽNÉ DO 4* HOTELA. KOMUNIKATÍVNA ANGLIČTINA alebo NEMČINA - HOLANDSKO. AJ PRE PÁRY. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Ostrov Vlieland alebo Terschelling - Holandsko. /

MASIAR, VYKOSŤOVAČ - FÍNSKO.

Miesto práce: Helsinki, Turku /

SKLADNÍCI / SKLADNÍČKY - HOLANDSKO, ženy, muži, páry - ihneď

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (Roosendaal, Eindhoven, Venray, Heerlen /

VEĽKOSKLADY S ELEKTRONIKOU.ODCHOD: IHNEĎ. aj pre páry

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (mesto Waalwijk, Tilburg, Maasvlakte) /

Pracovné ponuky

KUCHÁR/KA - BRATISLAVA - PETRŽALKA. NÁSTUP: IHNEĎ

Krajina:  Iné
Miesto práce:  Bratislava - Petržalka
Náplň práce:
Hľadáme kuchárov a pomocných kuchárov,  ktorí budú pracovať v modernej reštaurácii v Bratislave - Petržalke. /Moet Restaurant & Cafe/
Pracujete na TPP a budete zamestnancom reštaurácie /nie agentúry/.

- spracovanie surovín na prípravu jedál
- samostatná príprava jedál podľa jedálneho lístka a la karte
- dodržiavanie hygienických noriem a predpisov
Požiadavky:  - predchádzajúce pracovné skúsenosti sú nutné
- zodpovednosť
- chuť pracovať dlhodobo
Nástup do práce / termíny:
Ihneď
Mzda:

Zaujímavé finančné ohodnotenie +zamestnanecké benefity.
Strava:
Ubytovanie:
Zabezpečujete si sami.
Pracovná doba:
Práca na TPP.
Pracuje sa dlhý a krátky týždeň.
Dĺžka kontraktu:  Ponúkame dlhodobú prácu v mladom a stabilnom kolektíve.
Poistenie:  Hradené podľa Slovenskej legislatívy.
Vaše náklady / poplatky:
Neplatíte žiadne poplatky.
Doplňujúce informácie:
V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu kontaktujte priamo majiteľa reštaurácie na tel. čísle: 0905 550 400 alebo 0910 199 868.
line