SlovakEnglish
line

VYHĽADÁVANIE

TOP PONUKY

CHYŽNÉ DO 4* HOTELA. S ANGLIČTINOU alebo NEMČINOU - HOLANDSKO. AJ PRE PÁRY. ODCHOD: IHNEĎ ALEBO V JANUÁRI 2018

Miesto práce: Ostrov Vlieland alebo Terschelling - Holandsko. /

ZBER ŠAMPIŇÓNOV - HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Wernhout - južná časť holandska /

BALENIE KVETOV (Orchidea) HOLANDSKO, ODCHOD: ihneď (nie farma)

Miesto práce: Moerkapelle, Berkel, Bleijswik  /

PRACOVNÍČKY S KVETMI /ANTÚRIA/- HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ ALEBO 16.11.2017

Miesto práce: Bleijswijk - cca 10 km severne od mesta Rotterdam  /

VEĽKOSKLADY S ELEKTRONIKOU.ODCHOD: IHNEĎ. aj pre páry

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (mesto Waalwijk, Tilburg, Maasvlakte) /

POMOCNÉ PRÁCE NA EXPEDÍCII - HOLANDSKO, ODCHOD: ihneď

Miesto práce: mesto Woudenberg /

Pracovné ponuky

PRÁCA V SUPERMARKETE - HOLANDSKO.

Krajina:  Holandsko
Miesto práce:  okolie Amsterdamu
Náplň práce:
Pre holandského zamestnávateľa hĺadáme ženy, mužov, páry aj skupinky kamarátov, ktorí budú pracovať v Holandských supermarketoch
 /Albert Heijn and Jumbo Plus/.

- dokladanie tovaru
- sledovanie doby spotreby produktov
- komunikácia so zákazníkmi
- triedenie tovaru v skladových priestoroch a iné

Uchádzači s vodičškým preukazom sk. B, ktorí sa neboja šoférovať služobné auto v Holandsku budú uprednostňovaní. V každom supermarkete sú stanovené normy, ktoré musí pracovník dosiahnuť. Jedná sa o fyzicky náročnú manuálnu prácu.

Znalosť anglického jazyka je nutná.

Požiadavky:

- pozície sú vhodné pre ženy, mužov aj páry

(kamaráti, kamarátky, páry budú ubytovaní spoločne, zamestnávateľ však negarantuje rovnaké smeny)
- pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí sú zvyknutí pracovať manuálne a rýchlo, nakoľko v každom supermarkete sú stanovené normy, ktoré musí pracovník splniť
- výška pracovníka minimálne 168 cm
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
- uchádzači s vodičským preukazom sk. B budú uprednostňovaní

Nástup do práce / termíny:
Ihneď.
Mzda:

Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

Pracovníci od 18  - 20 rokov:

7,63 Eur brutto/hod. denná smena
12,07 Eur brutto/hod nočná smena/víkend

Pracovníci od 21 - 22 rokov:
8,14 Eur brutto/hod. denná smena
12,87 Eur brutto/hod nočná smena/víkend

Pracovníci 23 rokov a viac:
10,61 Eur brutto/hod. denná smena
16,78 Eur brutto/hod nočná smena/víkend

Prvý týždeň každý pracovník absolvuje tréning/zaškolenie. Tréning zvyčajne trvá 35-38 hodín za týžďeň - 5 dní.
Príspevok zamesnávateľa za zaškolovanie/tréning počas prvého týždňa je 76 Eur v čistom. Počas tohto týždňa pracovník má ubytovanie zdarma. V prípade ak pracovník po zaškolení neplní normy, prípadne nechodí načas alebo bol z objektívnych príčin prepustený, nemá nárok na príspevok za zaškoľovanie/tréning. Príspevok za zaškoľovanie je vyplácaný s prvou mzdou.

Po absolvovaní tréningu /prvých 35 - 38 odpracovaných hodín/ je hodinová mzda podľa veku pracovníka ako je uvedené vyššie.

Mzda je vyplácaná  každé 4 týždne na bankový účet zamestnanca.
Možnosť požiadať o zálohy.

Strava:  Zabezpečujete si sami.
Ubytovanie:  Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je strhnutý z Vášho hrubého platu sumou 94 Eur týždenne čo je 70 - 75 Eur v čistom za týždeň.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie. Ubytovanie je zabezpečené v holandských bungalovoch, max. 2ja pracovníci na izbe.

Zamestnávateľ zabezpečuje cestovanie do práce a späť služobnými autami. Cena za dopravu je 2 - 3,50 Eur (podľa vzdialenosti ubytovania)

Pracovná doba:

Pracuje sa v priemere 35 - 40 hodín týždenne.
Práca je rozdelená na smeny:

Denná/poobedná:  od 6:00 - 23:00 hod.
Nočná:  od 23:00 - 6:00 hod.

Supermarkety sú otvorené 7 dní v týždni.

Dĺžka kontraktu:  Minimálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia.
Poistenie:  Hradené podľa platnej holandskej legislatívy.
Vaše náklady / poplatky:

Náklady na cestovanie:

Organizujeme cestovanie zo Slovenska do Holandska priamo k zamestnávateľovi. (nikde nemusíte prestupovať, dopravná spoločnosť Vás zavezie priamo na adresu zamestnávateľa) V prípade záujmu môžete cestovať aj individuálne.
Cena cestovného lístka vrátane batožiny je 120 Eur.

Poplatky za poradenstvo a naše služby:

Aby Vaše vycestovanie bolo bezproblémové poskytneme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Poskytneme Vám našu asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí. Zabezpečíme Vám príručku s dôležitými informáciami a to všetko za poplatok 150 Eur.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Doplňujúce informácie:  V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu na email: info@europersonnel.sk
V texte emailu uvedte o ktorú pozíciu máte záujem a kedy môžete vycestovať. Váš záujem nám potvrdte aj telefonicky.

line