SlovakEnglish
line

VYHĽADÁVANIE

TOP PONUKY

CHYŽNÉ DO 4* HOTELA. S ANGLIČTINOU alebo NEMČINOU - HOLANDSKO. AJ PRE PÁRY. ODCHOD: IHNEĎ ALEBO V JANUÁRI 2018

Miesto práce: Ostrov Vlieland alebo Terschelling - Holandsko. /

ZBER ŠAMPIŇÓNOV - HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Wernhout - južná časť holandska /

BALENIE KVETOV (Orchidea) HOLANDSKO, ODCHOD: ihneď (nie farma)

Miesto práce: Moerkapelle, Berkel, Bleijswik  /

PRACOVNÍČKY S KVETMI /ANTÚRIA/- HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ ALEBO 16.11.2017

Miesto práce: Bleijswijk - cca 10 km severne od mesta Rotterdam  /

VEĽKOSKLADY S ELEKTRONIKOU.ODCHOD: IHNEĎ. aj pre páry

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (mesto Waalwijk, Tilburg, Maasvlakte) /

POMOCNÉ PRÁCE NA EXPEDÍCII - HOLANDSKO, ODCHOD: ihneď

Miesto práce: mesto Woudenberg /

Pracovné ponuky

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA - ROZNE LOKALITY NA SLOVENSKU.

Krajina:  Iné
Miesto práce:  Slovensko - rôzne lokality
Náplň práce:  Hľadáme šikovných ľudí, ktorí majú motiváciu a chuť pracovať a vzdelávať sa. Nepotrebujete mať žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti.

Náplň práce:
- predaj spotrebného tovaru vo vybranom regióne
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- vyhľadávanie nových zákazníkov
- budovanie a vedenie vlastného pracovného tímu

Čaká na Vás bezplatné zaškolenie, nadštandardné finančné ohodnotenie a benefity /osobný automobil, dovolenky a pod./ osobný a profesionálny rast.
Požiadavky:  - motivácia
- chuť pracovať
Nástup do práce / termíny:  Ihneď
Mzda:
Strava:
Ubytovanie:
Pracovná doba:  Pracovná doba je flexibilná. Záleží len na Vás kedy a koľko hodín denne chcete pracovať.
Práca je vhodná aj pre ženy na materskej dovolenke, na dôchodku, popri zamestnaní ale aj pre študentov.
Dĺžka kontraktu:
Poistenie:
Vaše náklady / poplatky:
Doplňujúce informácie:  Objednajte si termín osobného stretnutia na tel. čísle: 0949 893 709.
line