SlovakEnglish
line

VYHĽADÁVANIE

TOP PONUKY

TESÁRI, ELEKTRIKÁRI, MALIARI, MURÁRI - HOLANDSKO. BEZ JAZYKOVÝCH ZNALOSTÍ. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Zwolle, Groningen, Utrecht /

VODÁRI,TESÁRI,POKRÝVAČI,KURENÁRI - ŠVAJČIARSKO. PLAT: 4800 EUR.

Miesto práce: Rôzne lokality v okolí Zurichu. /

CHYŽNÉ DO 4* HOTELA. KOMUNIKATÍVNA ANGLIČTINA alebo NEMČINA - HOLANDSKO. AJ PRE PÁRY. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Ostrov Vlieland alebo Terschelling - Holandsko. /

MASIAR, VYKOSŤOVAČ - FÍNSKO.

Miesto práce: Helsinki, Turku /

SKLADNÍCI / SKLADNÍČKY - HOLANDSKO, ženy, muži, páry - ihneď

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (Roosendaal, Eindhoven, Venray, Heerlen /

VEĽKOSKLADY S ELEKTRONIKOU.ODCHOD: IHNEĎ. aj pre páry

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (mesto Waalwijk, Tilburg, Maasvlakte) /

Pracovné ponuky

BARMAN, BARMANKA - TRENČÍN. NÁSTUP IHNEĎ

Krajina:  Iné
Miesto práce:  Trenčín - Štúrovo námestie.
Náplň práce:  Do zabehnutého baru v centre Trenčína hľadáme šikovných barmanov/čašníkov.

Náplň práce:

- príprava a predaj nápojov podľa objednávky
- starostlivosť a obsluha hostí
- práca s pokladňou a hotovosťou
- starostlivosť o čistotu v bare a na letnej terase

Ponúkame dlhodobú prácu v mladom a stabilnom kolektíve.

Požiadavky:  - príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- samostatnosť a zodpovednosť
- prax v odbore alebo ukončené štúdium v gastronómii
Nástup do práce / termíny:

Ihneď
Mzda:  Dohodou
Strava:
Ubytovanie:
Pracovná doba:  Pracuje sa dlhý a krátky týždeň.
Dĺžka kontraktu:  Minimálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia. Možnosť pracovať dlhodobo.
Poistenie:  Hradené podľa Slovenskej legislatívy.
Vaše náklady / poplatky:  Neplatíte žiadne poplatky.
Doplňujúce informácie:  V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite životopis s fotografiou na email: info@europersonnel.sk, alebo kontaktujte priamo majiteľa na tel. čísle: 0911 050 007
line