SlovakEnglish
line

VYHĽADÁVANIE

TOP PONUKY

CHYŽNÉ DO 4* HOTELA. S ANGLIČTINOU alebo NEMČINOU - HOLANDSKO. AJ PRE PÁRY. ODCHOD: IHNEĎ ALEBO V JANUÁRI 2018

Miesto práce: Ostrov Vlieland alebo Terschelling - Holandsko. /

ZBER ŠAMPIŇÓNOV - HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Wernhout - južná časť holandska /

BALENIE KVETOV (Orchidea) HOLANDSKO, ODCHOD: ihneď (nie farma)

Miesto práce: Moerkapelle, Berkel, Bleijswik  /

PRACOVNÍČKY S KVETMI /ANTÚRIA/- HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ ALEBO 16.11.2017

Miesto práce: Bleijswijk - cca 10 km severne od mesta Rotterdam  /

VEĽKOSKLADY S ELEKTRONIKOU.ODCHOD: IHNEĎ. aj pre páry

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (mesto Waalwijk, Tilburg, Maasvlakte) /

POMOCNÉ PRÁCE NA EXPEDÍCII - HOLANDSKO, ODCHOD: ihneď

Miesto práce: mesto Woudenberg /

Pracovné ponuky

ČAŠNÍK/ČAŠNÍČKA - BRATISLAVA. NÁSTUP: IHNEĎ

Krajina:  Iné
Miesto práce:  Bratislava - Petržalka
Náplň práce:
Hľadáme čašníčky alebo čašníkov ktorí budú pracovať v modernej reštaurácii v Bratislave - Petržalke. /Moet Restaurant & Cafe,/
Pracujete na TPP a budete zamestnancom reštaurácie /nie agentúry/.

Taktiež príjmeme aj brigádnikov na polovičný úväzok.

- prijímanie objednávok
- starostlivosť a obsluha hostí
- servírovanie jedál a nápojov podľa objednávky
- práca s registračnou pokladňou a hotovosťou

Ponúkame dlhodobú prácu v mladom a stabilnom kolektíve.

Požiadavky:  - predchádzajúce pracovné skúsenosti
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- samostatnosť a zodpovednosť

Nástup do práce / termíny:  Ihneď/dohodou
Mzda:

Dohodou.Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Strava:
Ubytovanie:
Pracovná doba:  Práca na  TPP.
Pracuje sa na dlhý a krátky týždeň.
Dĺžka kontraktu:  Dlhodobá pracovná pozícia.
Poistenie:  Hradené podľa Slovenskej legislatívy.
Vaše náklady / poplatky:  Neplatíte žiadne poplatky.
Doplňujúce informácie:  V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu kontaktujte priamo majiteľa reštaurácie na telefónom čísle: 0905 550 400 alebo 0910 199 868.
line