SlovakEnglish
line

VYHĽADÁVANIE

TOP PONUKY

CHYŽNÉ DO 4* HOTELA. S ANGLIČTINOU alebo NEMČINOU - HOLANDSKO. AJ PRE PÁRY. ODCHOD: IHNEĎ ALEBO V JANUÁRI 2018

Miesto práce: Ostrov Vlieland alebo Terschelling - Holandsko. /

ZBER ŠAMPIŇÓNOV - HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Wernhout - južná časť holandska /

BALENIE KVETOV (Orchidea) HOLANDSKO, ODCHOD: ihneď (nie farma)

Miesto práce: Moerkapelle, Berkel, Bleijswik  /

PRACOVNÍČKY S KVETMI /ANTÚRIA/- HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ ALEBO 16.11.2017

Miesto práce: Bleijswijk - cca 10 km severne od mesta Rotterdam  /

VEĽKOSKLADY S ELEKTRONIKOU.ODCHOD: IHNEĎ. aj pre páry

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (mesto Waalwijk, Tilburg, Maasvlakte) /

POMOCNÉ PRÁCE NA EXPEDÍCII - HOLANDSKO, ODCHOD: ihneď

Miesto práce: mesto Woudenberg /

Pracovné ponuky

UMÝVANIE RIADOV/POMOCNÍK V KUCHYNI V 4* HOTELI- HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Krajina:  Holandsko
Miesto práce:  Ostrov Vlieland - Holandsko.
Náplň práce:  Pre holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníka,  ktorý bude pracovať v modernom 4* hoteli na holandskom ostrove Vlieland.
Náplňou práce je umývanie riadov a pomocné práce v kuchyni. V hoteli už pracujú slováci.

Požiadavky:
- znalosť anglického jazyka (vedieť komunikovať)
- ochota pracovať dlhodobo, min. 6 mesiacov a viac
- predchádzajúce pracovné skúsenosti na danej pozícii - výhodou, nie však podmienkou
Nástup do práce / termíny:

Ihneď

Mzda:

Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

Pracovníci od 18 - 20 rokov:

6,72 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

Pracovníci od 21 rokov a viac:
9,43 Eur brutto/hodina + príplatok 8 % holiday money

Mzda je vyplácaná každý týždeň na holandský alebo slovenský účet podľa Vášho výberu.
Strava:  Zabezpečená zamestnávateľom (3x denne raňajky, obed, večera)
Ubytovanie:

Zabezpečené zamestnávateľom za poplatok 55 Eur

týždenne, strhávané z platu pracovníka.

(dvaja pracovníci na izbe)

Po príchode do Holandska nehradíte žiadne poplatky

ani depozity za ubytovanie, poplatok za ubytovanie je

ztrhávaný zo mzdy pracovníka.

Pracovná doba:  Pracuje sa 36-40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.
Dĺžka kontraktu:  Min. 6 mesiacov s možnosťou predĺženia.
Poistenie:  Hradené podľa holandskej legislatívy.
Vaše náklady / poplatky:  Vaše náklady:
- náklady na dopravu do Holandska

Poplatky za poradenstvo a služby:

Poskytujeme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Zabezpečíme Vám príručku s dôležitými informáciami. Poskytujeme Vám našu  asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí/.

Akcia: Znížené vstupné náklady:

- 180 Eur  /pôvodne 220/ po podpise potrebných dokumentov/zmlúv na Slovensku.

Ešte pred Vaším vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Doplňujúce informácie:

Zamestnávateľ vybavuje SOFI číslo.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať podrobne vypracovaný životopis v anglickom jazyku + fotografiu.
line