SlovakEnglish
line

Facebook


VYHĽADÁVANIE

TOP PONUKY

VEĽKOSKLADY S ELEKTRONIKOU.ODCHOD: IHNEĎ. aj pre páry

Miesto práce: rôzne lokality v Holandsku (mesto Waalwijk, Tilburg, Maasvlakte) / 

CHYŽNÉ DO 4* HOTELA. S ANGLIČTINOU alebo NEMČINOU - HOLANDSKO. AJ PRE PÁRY. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Ostrov Vlieland alebo Terschelling - Holandsko. / 

PRÁCA V SUPERMARKETE - HOLANDSKO.

Miesto práce: okolie Amsterdamu / 

PRÁCA NA BALIACEJ LINKE. AJ BEZ ANGLIČTINY - HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: mesto Scherpenzeel (východne od mesta Utrecht) / 

BALENIE KVETOV (Orchidea) HOLANDSKO, ODCHOD: ihneď (nie farma)

Miesto práce: Moerkapelle, Berkel, Bleijswik  / 

BALENIE A POMOCNÉ PRÁCE V ROZNYCH ODVETVIACH - HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

Miesto práce: Utrecht, Gorinchem / 


Kontakt

EUROPERSONNEL, s.r.o.

DOLNÝ ŠIANEC 2
911 01 TRENČÍN

Tel: 0910 199 868
Tel: 0917 721 626
Fax: 032 640 1125

E-mail: info@europersonnel.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok09:00-16:00
Utorok09:00-16:00
Streda09:00-16:00
Štvrtok09:00-16:00
Piatok09:00-16:00
Sobotazatvorené
Nedeľazatvorené

Ako sa k nam dostanete:

Autobusom MHD

Z hlavnej autobusovej stanice nastúpite na MHD, autobus číslo č. 1, 11, 17, 22, 23, 28 (smer JUH). Vystúpite na zastávke Legionárska (tretia zastávka od autobusovej stanice), vpravo uvidíte budovu Allianz. Odtiaľ pôjdete pešo juhozápadne smerom ku kruhovému objazdu asi 170 metrov. Tam odbočíte doprava (smer sídlisko Noviny) a pôjdete stále rovno asi 100 metrov. Po ľavej strane je veľká bielo - červená administratívna budova kde je sústredených viacej spoločností (Ceragem, Billiard Club, atď.) a v tej istej budove sídlime aj my.

Autom zo smeru Trenčianska Turná - Trenčín (z juhu na sever)

Od kruhového objazdu (Laugarício, Big Box, Tesco, atď.) pôjdete stále rovno po hlavnej ceste (507) až po najbližšiu svetelnú križovatku. Táto svetelná križovatka je približne 350 metrov od odbočky na sídlisko JUH. Na svetelnej križovatke pôjdete doprava po ulici Legionárska asi 900 metrov až na kruhový objazd, kde zvolíte tretí výjazd (smer sídlisko Noviny). Od kruhového objazdu pôjdete až na koniec ulice (asi 100 metrov). Na konci ulice vľavo je veľká bielo - červená administratívna budova kde je sústredených viacero spoločností (Ceragem, Billiard Club, atď.) a v tej istej budove sídlime aj my.

Autom zo smeru Trenčín - Trenčianska Turná (zo severu na juh)

Z cesty číslo 61 sa dostanete na cestu číslo 507 (smer Bánovce nad Bebravou alebo Banská Bystrica). Prejdete popod most (zatiaľ jediný v Trenčíne) na ulicu Električná. Po približne 730 metroch na svetelnej križovatke odbočíte vľavo na ulicu K dolnej stanici. Pôjdete približne 450 metrov a dostanete sa na križovatku ulíc K dolnej stanici / Legionárska. Na križovatke odbočíte vpravo a po približne 250 metroch sa dostanete na kruhový objazd. Na kruhovom objazde zvolíte prvý výjazd (smer sídlisko Noviny). Od kruhového objazdu pôjdete až na koniec ulice (asi 100 metrov). Na konci ulice vľavo je veľká bielo - červená administratívna budova kde je sústredených viacero spoločností (Ceragem, Billiard Club, atď.) a v tej istej budove sídlime aj my.

line